Gdańska Parada i Piknik Seniora

Gdańska Parada i Piknik Seniora

W sobotę 16 czerwca o godz. 10.00 spod FORUM GDAŃSK ruszy Parada Seniorów i Seniorek. Dumny konwój przejdzie Traktem Królewskim a całość zakończy się rodzinnym Piknikiem w parku św. Barbary!

PARADA I PIKNIK SENIORÓW planowana jest w związku z Międzynarodowym Dniem Osób Starszych. Celem jest wspieranie uczestnictwa seniorów i seniorek w życiu społecznym i publicznym, przełamywanie stereotypów osób starszych jako osób nieaktywnych społecznie, a także promocja Gdańskich Klubów Seniora oraz integracja środowiska seniorów.

Na Pikniku zapowiada się wiele atrakcji dla całych rodzin, będą koncerty, występy, pokazy, porady, bezpłatne badania, zajęcia warsztatowe oraz rekreacyno-sportowe, jak również atrakcje dla dzieci. Serdecznie zapraszamy Seniorów z całymi rodzinami. Piknik rozpocznie się około godziny 11:30, zakończy się o godzinie 15:00. Na zakończenie Pikniku planowana jest potańcówka z Dj Wiką.

Zarówno na Piknik jak i na Paradę wstęp jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy wszystkich gdańszczan 60+ do wzięcia udziału w Pardzie i Pikniku Seniora.

Seniorzy i seniorki chcące wziąć udział w Paradzie Seniorów zapraszamy pod Złotą Bramę o godzinie 9:45, prosimy o zgłoszenie się do specjalnego punktu informacyjnego przy Złotej Bramie. Kluby i grupy zorganizowane i zgłoszone zbierają się na placu Forum Gdańsk ok godziny 9:30.

Więcej informacji:  https://www.gdansk.pl/urzad-miejski/wiadomosci/gdanska-parada-i-piknik-seniora,a,116571 


zdjęcie z Parady Seniorów w Warszawie (https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/gdanska-parada-i-piknik-seniora-w-czerwcu-w-gdansku/m27hwn9) 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.