Wyższa Szkoła Bankowa

Urzędnicy z Zastępcą Prezydenta Miasta Gdańska Alanem Aleksandrowiczem na czele, pomimo naszych próśb, nie wystąpili do Rady Dzielnicy Strzyża o wyrażenie opinii w sprawie propozycji przedłużenia o 30lat użyczenia terenu dla Wyższej Szkole Bankowej.

Wniosek WSB podobno złożyła już w listopadzie 2019r. zaś sprawa wyszła na jaw dopiero w momencie rozesłania druków na sesję Rady Miasta Gdańska 17.02.2020r.

Radni Miasta Gdańska też nie uważali za stosowne wysłuchać naszego głosu i odrzucili wniosek o odroczenie rozpatrzenia projektu uchwały – w konsekwencji wyrazili zgodę na przedłużenie użytkowania terenu, który zajmuje Wyższa Szkoła Bankowa do 2063r. !!!

Zainteresowanych odsyłam na stronę www.gdansk.pl do transmisji z dzisiejszej sesji Rady Miasta Gdańska i protokołu z posiedzenia Komisji Strategii i Budżetu RMG 24.02.2020r.

Dzięki sprawie przynajmniej dowiedzieliśmy się co w najbliższym czasie planuje WSB – poniżej slajd z prezentacji pokazanej na Komisji Strategii i Budżetu RMG 24.02.2020r.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.