wySTRZYŻ CHATĘ – 3 edycja a może już tradycja :)

W najbliższą niedzielę 9 czerwca  od godz: 11:00 – 16:00 odbędzie się,  3 edycja wySTRZYŻ CHATĘ – czyli tzw: wyprzedaż garażowa w miejscu bez garaży, czyli na Pl. Generała Maczka.

Nasz całkiem spory plac Gen. Maczka zamieni się w nietypowe targowisko, na którym prywatni sprzedawcy będą mogli nadać drugie życie swoim rzeczom, aby zrobić miejsce na nowe.
Z deklaracji przez zapisanych uczestników wiem — mówi Dorota Dajkowska, że będzie można kupić za grosze: m.in. odzież, obuwie, książki, porcelanę, ceramikę, zabawki, gry planszowe, biżuterię, perełki z czasów z PRL-u, płyty winylowe, sprzęt sportowy, małe AGD i RTV, a nawet małe mebelki oraz elementy wyposażenia wnętrz.
Na kupujących będzie czekało ponad 80 stoisk, w tym stoiska prowadzone przez same dzieci ustawione w pobliżu placu zabaw.

CHARYTATYWNIE: podczas akcji zbierane do samochodu, /będzie stał przy warzywniaku/ będą koce pościele i prześcieradła dla  bezdomnych zwierząt ze schroniska PROMYK w GDAŃSKU – kupujący mogę przynieść i pozbyć się z domu niepotrzebnego koca lub pościeli, jest to dodatkowa motywacja, żeby odwiedzić  wydarzenie.

Zapraszamy serdecznie na zakupy na łonie natury.

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Więcej informacji na FB: https://www.facebook.com/events/375611656416569/

oraz na stronie www.dajkowska.pl/wySTRZYZCHATE

 

 

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.