Siłownia przy ul. Michała Glinki

[rev_slider sil_glinki]

7 thoughts on “Siłownia przy ul. Michała Glinki

 1. Wiem, że z tym może być mały problem, ale przydałby się też jakiś kosz na śmieci, a nie że śmieci walają się obok. Mam na myśli jakiś kosz, do którego mieszkańcy pobliskich domów nie mogli by wyrzucać dużych odpadków domowych, a jedynie drobne papierki czy butelki.

 2. Dzisiaj, bawiąc się z dziećmi na siłowni przy ul. Glinki, zauważyłam, że jedno z urządzeń – wioślarz, jest zablokowany, nie działa. Kto jest administratorem tego placu? Czy uda się to naprawić.

  1. Dziękuję za zgłoszenie.

   Na tablicy z regulaminem który trzeba zaakceptować przed rozpoczęciem ćwiczeń jest wyraźnie napisane kto jest administratorem – Stowarzyszenie FORUM RAD DZIELNIC
   Zgłoszenie usterki już przekazałem do Wykonawcy.

   Z poważaniem
   Andrzej Witkiewicz
   Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Strzyża

 3. Witam Jestem mieszkanką ul.Glinki.Cieszę się że powstała siłownia na naszym placyku. Mam tylko jedno zastrzeżenie ,mianowicie BRAK jakiegokolwiek ogrodzenia .Z okna widzę jak ,,miłośnicy ,,swoich kochanych piesków wyprowadzają je własnie na ten placyk ,co nie jest już trudno zauważyć przy urządzeniach do ćwiczeń . ĆWICZENIA W PSICH ODCHODACH NIE SĄ PRZYJEMNOŚCIĄ .I jeszcze jedna sugestia przydały by się jakieś ławeczki żeby babcie miały gdzie przysiąść jak wnuki ćwiczą .Pozdrawiam i gratuluję dobrych pomysłów.
  Mieszkanka GLINKI

  1. Z wstawienia ławeczek zrezygnowaliśmy na wyraźne życzenie mieszkańców okolicznych budynków
   Siłownie plenerowe nie wymagają ogrodzenia i zwykle nie są grodzone.
   Postaram się zorganizować tabliczki informujące o konieczności sprzątania po czworonogach.

   Witkiewicz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.