Przebudowa wodociągu na ulicy Karłowicza

[2019.12.06]

Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. informuje, że w poniedziałek 09.12.2019 r. wykonawca robót rozpocznie prace związane z wymianą wodociągu w ul. Karłowicza.
Prace będą prowadzone etapowo w odcinkach po około 15m wykopu i rozpoczną się od skrzyżowania z ul. Kisielewskiego na wysokości budynków nr 19 i 21.
W pierwszym etapie zaplanowanym do końca stycznia będą prowadzone roboty na odcinku od ul.Kisielewskiego do al.Wojska Polskiego.

 

[2019.11.19]

Jak poinformowała nas dzisiaj (19.11.2019) Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. trwają przygotowania do przebudowy wodociągu na ulicy Karłowicza. Roboty rozpoczną się w najbliższych dniach będą trwały do połowy kwietnia. Prace będą polegały na budowie wodociągu z żeliwa sferoidalnego DN100 wzdłuż pasa drogowego. Nowy wodociąg zostanie włączony do istniejących sieci i wówczas prace będą realizowane również na skrzyżowaniach ulicy Karłowicza z ulicami Zamenhofa, Szymanowskiego, Kisielewskiego, Wojska Polskiego. Po zakończeniu prac wodociągowych, nawierzchnia – w miejscu realizacji robót – zostanie odtworzona do stanu obecnego.
Głównym wykonawcą prac jest firma WOD-KAN Spółka Jawna z Sopotu.
Koszt prac to 742 066,02 PLN netto.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.