Narodowy Spis Powszechny 2021

W czwartek 1 kwietnia 2021 r. w całej Polsce rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Spis został wydłużony do 30 września, a podstawową metodą jest samospis poprzez aplikację dostępną na stronie spis.gov.pl. Z uwagi na epidemię wywiady bezpośrednie nie będą realizowane do odwołania. Rachmistrzowie telefoniczni rozpoczną pracę od 4 maja.

https://spis.gov.pl/

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Jeżeli chcesz dokonać spisu osobiście, ale potrzebujesz pomocy w obsłudze interaktywnej aplikacji, Gminne Biuro Spisowe w Gdańsku zapewnia potrzebne wsparcie. W Urzędzie Miejskim przy ul. Nowe Ogrody 8/12 możliwy będzie bezpłatny dostęp do stanowiska komputerowego do przeprowadzenia samospisu internetowego.

Aby skorzystać z tej pomocy, wystarczy zarezerwować wizytę pod całodobowym numerem telefonu: 58 52 44 500 lub skorzystać z elektronicznej rezerwacji wizyty w Urzędzie Miejskim w Gdańsku.

Na miejscu będą dostępni również pracownicy komunikujący się językiem migowym, aby pomóc w dokonaniu spisu osobom głuchym.

Osobom starszym lub potrzebującym wsparcia, ale mieszkającym samotnie, które nie są w stanie samodzielnie dokonać samospisu przez internet, zalecamy dokonanie spisu poprzez infolinię spisową nr 22 279 99 99.

https://www.gdansk.pl/wiadomosci/narodowy-spis-powszechny-ludnosci-od-1-kwietnia,a,192808

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.