9. DAMIAN LESZEK KLINDER

Żonaty, dwóch synów; wykształcenie wyższe, wykonywany obecnie zawód: handlowiec. Animator czasu wolnego, organizator wycieczek, były zawodnik i sędzia koszykówki.

Dlaczego postanowiłem startować w wyborach?

  • Chciałbym stworzyć klub aktywnego Seniora.
  • Zależy mi na propagowaniu spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, dlatego planuję zająć się organizacją dzielnicowych imprez plenerowych, na których promowany  będzie zdrowy i aktywny styl życia.
  • Uważam też, że należy się zająć czystością naszej dzielnicy, rozwiązać problem psich ekskrementów, przy jednoczesnym stworzeniu bezpiecznych wybiegów dla naszych czworonogów; poprawić ogólne warunki czystości naszej dzielnicy.
  • Kolejnym wyzwaniem jest dla mnie poprawa jakości powietrza. Jako Radny Dzielnicy będę mógł bardziej angażować się w ekologię, m.in. pomagać przy pisaniu wniosków o dofinansowanie wymiany starych kotłów na bardziej ekologiczne.

Widzę dużo miejsca na swoją działalność społeczną, tak aby nam wszystkim żyło się tutaj dużo lepiej. Jestem sprawnym organizatorem i osoba otwartą na nowe pomysły.

Zachęcam do głosowania. Państwa głos i zaufanie dla mojej kandydatury to ogromna odpowiedzialność, którą gotów jestem podjąć!